روز11

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

9ساعت برای اولین بار .

---------------------------------------

درود رفیق اگه آینده ایی میخای که خوشحالت کنه اگه دنبال رویاتی پس پاشو و بدستش بیار لطفن اینقدر  ناامید نباش..پس خوب گوش کن ببین چی میگم اگه لازم شد صدبار رو نوشتم بخونم تا واقعن باور پیدا کنی میشه همینجور که من تونستم توهم میتونی پس خواهشن رفیق به این چند نکته ایی که در زیر میگم توجه کن و بهش عمل کن اگه عمل کردی صددرصد نتیجه میگیری من بهت قول میدم..

1.هر شب قبل از خواب فقط ده دقیقه و بعد از بیدار شدن از خواب هم ده دقیقه به خودت تلقین مثبت کن مثل:من میتونم، من بهترینم، من مطالعه رو دوست دارم، من عااااشق درس هستم ، من وقتی میخونم اصلن خسته نمیشم و..

2. رمزش اینه فکر نکن..صبح که از خواب بیدار میشی فکر نکن،فکر نکن از زیر پتو که اومدی بیرون  برنامه ات رو اجرا کن همین فقط همین..

3. 30دقیقه بخون 5دقیقه استراحت کن ودوباره 30دقیقه بخون بعد5دقیقه استراحت کن..یا 40دقیقه که بهت فشار نیاد..تو زمان استراحتت هم به خودت تلقین مثبت کن

4.شب که میخای بخابی چشماتو ببند و برنامه فردا رو برای خودت مرور کن مثلن: فردا ساعت 6صبح بیدار میشم میرم دسشویی بعدش صبحونه میخورم و سه ساعت تا قبل از ظهر میخونم و 2نهار میخورم و بعدش 3ساعت دیگه میخونم و همینجور با انرژی ادامه میدم و شب هم سه ساعت میخونم و قبل از12 میخوابم.با ذکر جزییات برا خودت بگو اینجوری میدونی چی میخای..به همین راحتی شد 9 ساعت ..فقط کافیه به هرچیزی که میخای برسی بهش فک کنی.

5.ساعت بیداری و خوابت دقیق برای خودت معلوم کن نه یک دقیقه بیشتر نه یک دقیقه کمتر...مثلن من خودم هرروز ساعت 6صبح بیدار میشم 40دقیقه 40قیقه میخونم و بینش هم5دقیقه استراحت میکنم تا ظهر و.....قبل از 12شب میخابم.

6. رفیق خوبم اینجوری نیست که منتظر یه ساعت و مکان و لحظه ایی باشی که انگیزه بیاد و انگیزه اومدنی نیست باید به وجود بیاریش اول باید بخونی انگیزه ایجاد بشه وقتی انگیزه ایجاد شد بیشتر بخونی و....وادامه بدی..

7.اگه میخای موفق بشی باید خودت معجز خودت باشی باید بخونی باید تلاش کنی باید عرق بریزی میدونم سخته میدونم واقعن وقتی چندساعت میخونی مغزت سوت میکشه اصن حالت داغون میشه خوابت میگیره فکرای الکی میاد تو ذهنت تا کتاب باز میکنی و.....فقط کافیه به قبل خواب و بعد از بیدار شدن از خواب به خودت تلقین کنی که میتونی و بهش عمل کنی.(ببخشید رفیق اگه طولانی شد ولی میدونم میتونی اگه منم نتونستم ولی تو حتمن میتونی باید بتونی باید بخای و فکروخیال بریز دور و عمل گرا باااااش عمل کن فک نکن فک نکن)

8. اگه ما درخت پرتقال بکاریم و انتظار داشته باشیم نارنگی یا هلو بده این دیوانگیه پس درخت خوبی بکار در ذهنت و میوه خوبی هم بچین ازش.

ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://loveonline.blogfa.com/post/17
  • کلمات کلیدی: خودت ,ساعت ,بیدار ,میخونم ,خواب ,میخای ,خودت تلقین ,بیدار میشم ,باید بخونی ,انگیزه ایجاد ,6صبح بیدار
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل