روز17

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

درود درود دوستان و بجه های کنکوری ایران زمین امروز 17مین روزیه که دارم برا کنکور میخونم

9ساعت خوندم البته یه چند ساعتی از دستم پرید باید روی مدریت زمانم بیشتر کار کنم اما امروز عاااالی خوندم توووپ درس ها رو خیلی خوب یاد میگیرم عالی درک میکنم وخلاصه من میتونم باید بشه ..

+ + قابل توجه تویی که تا الان شروع نکردی یا تکلیف خودتو روشن نکردی + +

ببین دوستم/بردار/خواهر /رفیق تا آستین هاتو نزنی بالا و عمل نکنی هیچ چیز درست نمیشه و انگیزه نمیااااد

اگه میخای تو زندگی دسشویی هم بری باید از سرجات بلند شی یه مسافتی رو طی کنی تا بری تو دسشویی و...(بووووق) خلاصه هر کاری  با عمل کردن انجام میشه اینکه هر روز بشینی تو اتاقت یا خونه یا...یا.. عزا بگیری با خودت و هی تو ذهنت تکرار کنی چرا من نمیخونم چرا من ...چرا من و...از همین حرفای مزخرف و میتونم اینو بگم اگه الان واین ساعت این لحظه امسال برای کنکور 97تلاش نکنی و بخای نخونی مجبوری سال دیگه بخونی اگه سال دیگه هم نخوندی و دس رو دس گذاشتی مجبوری سال دیگش بخونی و...این قصه سر دراز داره وبهتر ماجرا رو همین امسال ختم بخیر کنی.

خودم همه این کارا رو تجربه کردم و میدونم چ حال بد وزشت ونفرت انگیزی داره و اگر آینده ایی میخای که خوشحالت کنه اگه بدنبال رویاتی پس پاشو و با عمل کردن بدستش بیار دوست من.

اگه یه روز یک دقیقه خوندی خوشحال باش و از خودت تشکر کن اگه 10ساعت هم خوندی خوشحال باش وتشکر و....اگه هر شخصی هستی که داری این حرفای منو میخونی بدون میتونی موفق بشی بدون در توانت هست منم مثل توام معدلم افتضاح بوده از مدرسه اخراج شدم و...میخام اگه من تونستم تو هم میتونی فقط کافیه باور کنی.

قانون 10/10یادت نره معجزه خودت باش دست خودتو بگیر.

ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://loveonline.blogfa.com/post/25
  • کلمات کلیدی: خودت ,خوندی خوشحال
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل